Elan
Satılır 4 otaqlı yeni tikili 175 m², Nəriman Nərimanov m.
22.05.2026
+10 şəkil
Elan nömrəsi: 670830
bina.az
Vasitəçi
500.000 AZN
2.857 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Bakı. Nərimanov Təbriz küçəsi
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(012) *** ** **
(012) 526-94-94
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
22.05.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 670830
Sahə
175 m2
Mərtəbə
12 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
20 mərtəbə
Otaq sayı
4 otaq
Ən çox baxılan
140.000 AZN
D massivi
Bakı. Suraxanı
22.05.2026
yeniemlak.az
360.000 AZN
Naxcivani kuc 77
Bakı. Yasamal
22.05.2026
yeniemlak.az
117.000 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 58 m², Köhnə Günəşli q.
Bakı. Xətai
22.05.2026
bina.az
118.000 AZN
17 ci mikrorayon
Sumqayıt
22.05.2026
yeniemlak.az
562.000 AZN
Satılır 3 otaqlı 170 m2 yeni tikili Şah İsmayıl Xətai m.
Bakı
22.05.2026
emlak.az
460.000 AZN
Satılır 4 otaqlı 180 m2 yeni tikili Azadlıq prospekti m.
Bakı
22.05.2026
emlak.az
228.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 95 m², Həzi Aslanov m.
Bakı. Xətai
22.05.2026
bina.az
429.000 AZN
Satılır 4 otaqlı 135 m2 yeni tikili Şah İsmayıl Xətai m.
Bakı
22.05.2026
emlak.az
485.000 AZN
Satılır 3 otaqlı 125 m2 yeni tikili Şah İsmayıl Xətai m.
Bakı
22.05.2026
emlak.az
38.000 AZN
Satılır 2 otaqlı 52 m2 yeni tikili 7 mkr
Bakı
22.05.2026
emlak.az
245.000 AZN
Satılır 4 otaqlı 160 m2 yeni tikili Əhmədli m.