Satılır 3 otaqlı yeni tikili 136 m², Şah İsmayıl Xətai m.
22.05.2026
Elan nömrəsi: 670293
bina.az Vasitəçi
400.000 AZN 2.941 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı. Xətai Nəcəfqulu Rəfiyev küçəsi
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(050) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
22.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 670293
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Metro Şah İsmayıl Xətai
Sahə 136 m2
Mərtəbə 9 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 20 mərtəbə
Otaq sayı 3 otaq
Sənəd Digər
Kredit Kreditsiz
Ünvan: Xətai rayonu, Xətai metrosu, Nəcəfqulu Rəfiyev küçəsi. -Sahə: Müqavilədə 136 kv/m. -Qiymət: 400.000 azn. -Mərtəbə: 9/20 -Təmir: Təmirli. -Sənəd: Müqavilə. -Qaz: Var. Xətai metrosuna yaxın məsafədə yerləşən yeni tikili binada 3 otaqlı super təmirli mənzil satılır. İstilik sistemi kombidir.Qaz, su, işıq daimidir.Binanın geniş həyəti,uşaqların oynaması üçün oyun meydançası,Hər blokunda 4 ədəd sürətli lifti,yerlatı 3 mərtəbə və yerüstü parkingi, 7/24 mühafizə sistemi var. Komissiya haqqı alıcı tərəfindən: 1%. Ətraflı məlumat üçün buyurub zəng edib və ya whatsappa yazıb əlaqə saxlaya bilərsiz.
Zəng et
Bənzər elanlar