Fəzail bayramov küçəsi
22.05.2026
Elan nömrəsi: 670279
yeniemlak.az Vasitəçi
510.000 AZN 2.656 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı. Xətai
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(050) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
22.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 670279
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Sahə 192 m2
Mərtəbə 24 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 13 mərtəbə
Otaq sayı 4 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
Ünvan: Xətai rayonu, Xətai metrosu, Fəzail Bayramov k. -Sahə: 195 kv/m. -Qiymət: 510.000 azn. -Mərtəbə: 13/24 -Təmir: Təmirli -Sənəd: Çıxarış(kupça). -Qaz: Var. -İstilik sistemi kombidir. Xətai metrosuna yaxın yerləşən kompleksdə qanuni 4 otaqlı mənzil satılır.Mənzildə təmirdən sonra çox az yaşayış olub. Yer isti poldur. Mənzildə qaz,su,işıq daimidr. Binanın geniş həyəti,Hər blokunda 3 ədəd sürətli lifti,yerlatı və yerüstü parkingi, 7/24 mühafizə sistemi var. Komissiya haqqı alıcı tərəfindən: 1%. Ətraflı məlumat üçün buyurub zəng edib və ya whatsappa yazıb əlaqə saxlaya bilərsiz.
Zəng et
Bənzər elanlar