Təbriz küçəsi
22.05.2026
Elan nömrəsi: 670271
yeniemlak.az Vasitəçi
205.000 AZN 3.727 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı. Nərimanov
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(070) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
22.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 670271
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Sahə 55 m2
Mərtəbə 15 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 12 mərtəbə
Otaq sayı 2 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
QAYA QALA Residence – şəhərin ən prestijli və tələb görən layihələrindən birində! Tam əşyalı – mebel və texnika daxildir, Yeraltı parkinq, 24/7 mühafizə və kamera sistem, Heydər Əliyev Mərkəzi və 28 May metrosu – 10 dəq bir sozlə hər tərəfli əla variantdir. Sahə:55 m² Otaq:2 otaq (1oatgdan düzəlmə) – geniş, işıqlı və funksional plan Mərtəbə: 12/15 Sənəd: Müqavilə (ilk bloklara kupça verilib tezliklə bu blokada veriləcək) Ətraf: Məktəb, bağça, market, dayanacaq – hamısı addımlıq məsafədə Qiymət: 205.000 AZN Qeyd: Real alıcıya yerində endirim olacaq! Ofis haqqı 1% təşkil edir. Əlavə məlumat üçün zəng vura bilərsiniz.
Zəng et
Bənzər elanlar