Satılır 3 otaqlı 76.7 m2 yeni tikili Yeni Yasamal
22.05.2026
Elan nömrəsi: 670194
emlak.az Vasitəçi
220.000 AZN 2.868 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı.
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(010) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
22.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 670194
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Sahə 76.7 m2
Mərtəbə 13 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 16 mərtəbə
Otaq sayı 3 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
TƏCİLİ SATILIR!!!YENİ TİKİLİ!!! YENİ YASAMAL q!!! HAZIR İPOTEKADADIR!!! Jasmin Park , Tam Temirli Eşyalı (yalnız elektronikalar götürülecek) mənzil satışa çıxarılıb.Mənzil 3 otaqdan ibarətdir,sahəsi 76.7 kv/m , 16 mərtəbəli binanın 13 cü mərtəbəsidir.Qaz,su ,işiq daimidir. •Binanın yaxınlığında məktəb, uşaq bağçası, marketlər yerləşir. Hər şey bir addımlığınızdadır. Nagd 220.000 azn , Daxili Kreditlede Satila Biler 125.000 ilkin ödeniş ödemekle 12 il müddetine. KUPÇA VAR!!! QİYMƏT: 220000 AZN. OFİSİN XİDMƏT HAQQI: 2200
Zəng et
Bənzər elanlar