Bakı / Yeni tikili
22.05.2026
+3 şəkil
Elan nömrəsi: 670107
lalafo.az
Mülkiyyətçi
153.000 AZN
2.638 AZN/m2
Satılır
Bakı. Səbail Bayıl Bakı
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(055) *** ** **
(055) 810-62-96
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
22.05.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 670107
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Bina evi mənzil
Tikili tipi
Yeni tikili
Sahə
58 m2
Mərtəbə
12 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
16 mərtəbə
Otaq sayı
2 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
yeni Yasamalin gireceyinde Bravo marketin yaxınlığında metroya ən yaxın binada iki otaqlı mənzil satılır.esyalidi orta təmirlidir
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
180.000 AZN
Bakı / Binəqədi / 7-ci mikrorayon / Köhnə tikili
Bakı. Binəqədi
22.05.2026
www.evv.az
255.000 AZN
Bakı / Xətai / Yeni tikili
Bakı. Səbail
22.05.2026
bina.az
500 AZN
Bakı / Xətai / Əhmədli / Köhnə tikili
Bakı. Səbail
22.05.2026
bina.az
271.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı mənzil 79m², Nizami m.
Bakı
22.05.2026
ev10.az
109.000 AZN
Xırdalan / Yeni tikili
Xırdalan. Xırdalan
22.05.2026
www.evv.az
600 AZN
Bakı / Yasamal / Yeni Yasamal qəs. / Yeni tikili
Bakı. Yasamal
22.05.2026
yeniemlak.az
127.000 AZN
Xırdalan / Yeni tikili
Xırdalan. Xırdalan
22.05.2026
www.evv.az
600 AZN
Bakı / Səbail / Bayıl qəs. / Köhnə tikili
Bakı. Səbail
22.05.2026
bina.az
116.000 AZN
Xırdalan / Yeni tikili
Xırdalan. Xırdalan
22.05.2026
www.evv.az
177.000 AZN
Xırdalan / Yeni tikili
Xırdalan. Xırdalan
22.05.2026
www.evv.az
155.000 AZN
Xırdalan / Yeni tikili
Xırdalan. Xırdalan
22.05.2026
www.evv.az
380.000 AZN
Bakı / Yasamal / Yasamal qəs. / Yeni tikili
Bakı. Yasamal
22.05.2026
bina.az
382.000 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 65.7 m², Ağ şəhər q.
Bakı. Xətai
22.05.2026
bina.az
1.380.000 AZN
Satılır 4 otaqlı yeni tikili 289 m², Bayıl q.
Bakı. Səbail
22.05.2026
bina.az
24.000 AZN
42 ci məhəllə
Sumqayıt