Inqilab həsən əliyev küçəsi
22.05.2026
Elan nömrəsi: 669895
yeniemlak.az Vasitəçi
106.400 AZN 967 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı. Nəsimi
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(070) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
22.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 669895
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Sahə 110 m2
Mərtəbə 17 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 3 mərtəbə
Otaq sayı 3 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
hazir daxi̇li̇ i̇poteka..! tam təmi̇rli̇..! nəsimi r., köhnə i̇nqilabda, həsən əliyev küçəsində azər türk bankın yaxınlığında yeni tikili 17 mərtəbəli binanın 3-cü mərtəbəsində, ümumi sahəsi 110.73 kv olan, qanuni̇ 3 otaqlı mənzil təcili satılır ! qaz, su, işıq daimidir. i̇stilik sistemi kombi ilə təchiz olunub. dəhliz və hamam otağında isti döşəmə quraşdırılıb. mətbəxdən eyvana çıxış var. mənzilin sənədi müqavilədir. yaxın zamanda çıxarış veriləcək. bütün otaqların pəncərəsi vitrajdır. ev çox işıqlıdır və premium səviyyədə, tam təmir olunub. kompleksin ərazisində uşaq oyun meydançası, söhbətgahlar, yeraltı parking və s. var. binanın 7/24 canlı və kamera müşahidəsi ilə mühafizəsi sizin təhlükəsizliyinizə ünvanlanmışdır. i̇lkin ödəniş 106 400 azn, bu günə qalan qalıq borc 248 000 azn-dir. i̇poteka i̇lə : 10 il (3558 azn) ödəməklə bu mənzilə sahib ola bilərsiniz. sənədləşmə xərci ilkin ödənişə aid deyil! nağd qi̇ymət 345 400 azn-dir. ətraflı məlumat və mənzilə yerində baxış keçirmək üçün əlaqə saxlayın.
Zəng et
Bənzər elanlar