Satılır 2 otaqlı yeni tikili 110 m², Elmlər Akademiyası m.
22.05.2026
Elan nömrəsi: 669739
bina.az Vasitəçi
340.000 AZN 3.091 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı. Yasamal Əhməd Rəcəbli kuçəsi.
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(012) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
22.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 669739
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Metro Elmlər Akademiyası
Sahə 110 m2
Mərtəbə 12 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 18 mərtəbə
Otaq sayı 2 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
ОСНОВНЫЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ: • 📍 Локация: Ясамальский район, рядом с метро Эльмляр Академиясы и БГУ (напротив школы №53). • 🏢 Проект: ЖК «Elit City» — элитная новостройка. • 📐 Площадь: 110 м². • 🧱 Комнаты: 2 комнаты (законная планировка). • 🔝 Этаж: 12-й этаж 18-этажного здания. • 📄 Документы: Купчая (Çıxarış) имеется. 💎 ПРЕИМУЩЕСТВА КВАРТИРЫ: • ✅ Состояние: Хороший ремонт, просторные и светлые комнаты. • 🏙️ Жилой комплекс: «Elit City» славится своим качеством строительства и удобным расположением. • 💰 Цена: 340 000 AZN. 📍 ИНФРАСТРУКТУРА: Идеальное расположение для семьи или сдачи в аренду: • Образование: Прямо напротив школы №53, в двух шагах от БГУ. • Транспорт: Близость к метро Эльмляр Академиясы. • Развитая сеть супермаркетов, кафе и парков в ближайшем окружении. • 📍 Lokasiya: Yasamal rayonu, Elmlər Akademiyası və BDU yaxınlığı (53 nömrəli məktəblə üzbəüz). • 🏢 Layihə: «Elit City» yaşayış kompleksi — yeni tikili bina. • 📐 Sahə: 110 m². • 🧱 Otaq sayı: 2 otaqlı (qanuni). • 🔝 Mərtəbə: 18-in 12-ci mərtəbəsi. • 📄 Sənəd: Çıxarış (Kupça) var. 💎 MƏNZİLİN ÜSTÜNLÜKLƏRİ: • ✅ Vəziyyəti: Yaxşı təmirlidir, geniş və işıqlı otaqlara malikdir. • 🏙️ Yaşayış kompleksi: «Elit City» keyfiyyətli tikilişi və əlverişli yerləşməsi ilə seçilir. • 💰 Qiymət: 340 000 AZN. 📍 İNFRASTRUKTUR: Həm yaşayış, həm də investisiya (icarə) üçün mükəmməl seçimdir: • Təhsil: 53 nömrəli məktəblə tam üzbəüz, BDU-ya piyada məsafəsində. • Nəqliyyat: Elmlər Akademiyası metrosunun yaxınlığı. • Ətrafda geniş infrastruktur: supermarketlər, kafelər və istirahət parkları.
Zəng et
Bənzər elanlar