Elan
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı mənzil 85m², Azadlıq m.
22.05.2026
+18 şəkil
Elan nömrəsi: 669627
ev10.az
Vasitəçi
265.000 AZN
3.118 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Bakı.
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
22.05.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 669627
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Bina evi mənzil
Tikili tipi
Yeni tikili
Sahə
85 m2
Mərtəbə
12 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
18 mərtəbə
Otaq sayı
3 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
Azadliq m.st yaxin 8ci mkr.da Zirvə ş.e nin yaninda 18 mərtəbəli binanin 12 ci mərtəbəsində.umumi sahəsi 85 kv.m olan 2 otaqdan 3 otaga duzəlmə təmirli mənzil satilir.Mənzildə bəzi əşyalar qalacaq.İpotekaya yararli.Xidmət haqqi alici tərəfindən 1%
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
650.000 AZN
Satılır 4 otaqlı yeni tikili 185 m², 28 May m.
Bakı. Nəsimi
22.05.2026
bina.az
147.000 AZN
Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 80 m², Nizami r.
Bakı. Nizami
22.05.2026
bina.az
150.000 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 64.7 m², Nizami r.
Bakı. Nizami
22.05.2026
bina.az
344.999 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 140 m², Memar Əcəmi m.
Bakı. Nəsimi
22.05.2026
bina.az
222.000 AZN
Bakı / Nizami / 8-ci kilometr / Yeni tikili
Bakı. Səbail
22.05.2026
www.evv.az
150 AZN
Bakı / Yasamal / Yeni Yasamal qəs. / Köhnə tikili
Bakı. Yasamal
22.05.2026
bina.az
458.440 AZN
Bakı / Yasamal / Yeni Yasamal qəs. / Yeni tikili
Bakı. Yasamal
22.05.2026
bina.az
95.000 AZN
Xırdalan / Yeni tikili
Xırdalan. Xırdalan
22.05.2026
bina.az
71.000 AZN