Elan
Satılır 1 otaqlı köhnə tikili 32 m², Qara Qarayev m.
22.05.2026
+6 şəkil
Elan nömrəsi: 669548
bina.az
Vasitəçi
109.000 AZN
3.406 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Bakı. Nizami 8-ci kilometr T.Abbasov küç
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(012) *** ** **
(012) 526-94-94
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
22.05.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 669548
Sahə
32 m2
Mərtəbə
4 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
5 mərtəbə
Otaq sayı
1 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
Qara Qarayev metrosuna yaxin mesafede T.Abbasov kucesinde 5 mertebeli binanin 4 cu mertebesinde 1 otaqli menzil satilir.Sened Cixariw (Kupca)
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
95.000 AZN
Abşeron / Masazır / Yeni tikili
Bakı. Abşeron
22.05.2026
bina.az
75.000 AZN
Abşeron / Masazır / Yeni tikili
Bakı. Abşeron
22.05.2026
www.evv.az
207.360 AZN
Bakı / Yasamal / Yeni Yasamal qəs. / Yeni tikili
Bakı. Yasamal
22.05.2026
bina.az
90.000 AZN
Bakı / Binəqədi / Xocəsən qəs. / Yeni tikili
Bakı. Binəqədi
22.05.2026
www.evv.az
260.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı mənzil 105m², Neftçilər m.
Bakı
22.05.2026
ev10.az
420 AZN
Xırdalan / Yeni tikili
Xırdalan. Xırdalan
22.05.2026
bina.az
900 AZN
Bakı / Nərimanov / Yeni tikili
Bakı. Səbail
22.05.2026
bina.az
600 AZN
Bakı / Köhnə tikili
Bakı. Səbail
22.05.2026
emlak.az
1.326.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı mənzil 89m², Xətai m.
Bakı
22.05.2026