Satılır 3 otaqlı yeni tikili 170 m², Yasamal r.
22.05.2026
Elan nömrəsi: 669542
bina.az Vasitəçi
285.000 AZN 1.676 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı. Yasamal Moskva prospekti
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(055) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
22.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 669542
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Sahə 170 m2
Mərtəbə 19 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 20 mərtəbə
Otaq sayı 3 otaq
Sənəd Digər
Kredit Kreditsiz
Yeni tikilmiş prestijli "Main mtk" 2 hektar qapalı həyəti olan kompleksində gözəl mənzərəsi olan mənzil satılır. 💥Kompleksin gözəl layihəsi 💥20 yanvar / Moskva pr 💥170 kv 3 otağa düzəlmə 💥Yüksək keyfiyətli təmir 💥Uşaq baxcası 💥Oyun meydancası 💥Fitness zalı / market / aptek 💥Gözəl mənzərə 💥Qaz, işıq, su 💥Qapalı kompleks 💥Kompleksdə kupca var OIYMET 285000 AZN
Zəng et
Bənzər elanlar