Elan
Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 43 m², Azadlıq Prospekti m.
22.05.2026
+13 şəkil
Elan nömrəsi: 669367
bina.az
Vasitəçi
150.000 AZN
3.488 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Bakı. Binəqədi 8-ci mikrorayon Azadlıq prospekti
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(012) *** ** **
(012) 526-94-94
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
22.05.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 669367
Sahə
43 m2
Mərtəbə
3 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
9 mərtəbə
Otaq sayı
2 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
BIR FAIZ ALICI TEREFDEN OFISIN XIDMET HAQQIDIR…8 MKR Azadliq prospekti 115- 83-135-248 nomreli orta mekteblerin yaxinliqi tenis akademiyasinin Azadliq metrosunun yaxinliqi 8 MKR TEN ORTASI(MERKEZI) 9 mertebeli LENINQRAD layiheli binanin 3 mertebesi 1 otaq 2 otaqa peredel(DUZELMİW) YAXWI TEMIRL menzil TAM DOLU EWYALI satilir.QAZ iwiq su daimi KOMBI istilik sistemi .binanin etrafinda parklar yawilliq idman qurqulari ve saireler.83-135 nomreli orta mekteblere Azadliq metrosuna 5 deqiqelik mesafede.senedi Kupca(CIXARIW)…qiymeti 150000 azn ..
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
249.000 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 105 m², Qara Qarayev m.
Bakı. Nizami
22.05.2026
bina.az
332.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı mənzil 114m², Nizami m.
Bakı
22.05.2026
ev10.az
225.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı mənzil 70m², Nizami r.
Bakı. Nizami
22.05.2026
ev10.az
231.000 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 82 m², Həzi Aslanov m.