Satılır 2 otaqlı yeni tikili 85 m², İnşaatçılar m.
22.05.2026
Elan nömrəsi: 669337
bina.az Vasitəçi
198.000 AZN 2.329 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı. Yasamal Yeni Yasamal Dadaş Bünyadzadə küç.
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(012) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
22.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 669337
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Metro İnşaatçılar
Sahə 85 m2
Mərtəbə 3 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 12 mərtəbə
Otaq sayı 2 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
🏡 Yeni Yasamalda mənzil satılır 📍 Ünvan: Yeni Yasamal, Dadaş Bünyadzadə küçəsi 🔹 Sahə: 85 m² 🔹 Otaq sayı: 2 otaq (radnoy) 🔹 Mərtəbə: 12 mərtəbəli binanın 3-cü mərtəbəsi 🔹 Sənəd: Kupça (Çıxarış) . ✨ Mənzil rahat planlaşdırılıb və yaşayış üçün əlverişlidir. 🛒 Yaxınlıqda marketlər, məktəb, bağça və digər infrastrukturlar mövcuddur 💰 Qiymət: 199 000 AZN 📉 Real alıcı ilə qiymətdə razılaşmaq mümkündür 📌 Ofis haqqı: 1%
Zəng et
Bənzər elanlar