Satılır 2 otaqlı yeni tikili 55 m², Xətai r.
22.05.2026
Elan nömrəsi: 669181
bina.az Vasitəçi
159.000 AZN 2.891 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı. Binəqədi Biləcəri Gəncə pr.
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(077) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
22.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 669181
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Sahə 55 m2
Mərtəbə 13 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 19 mərtəbə
Otaq sayı 2 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
✅Xətai r-nu,Gəncə prospekti,Panorama Park yaşayış kompleksi ✅19/13-cü mərtəbəsi ✅2 otağa düzəlmə ✅Sahəsi 55kv ✅Binada 3 sürətli Kone liftləri ✅Yeraltı parking ✅7/24 mahafizə ✅Sənəd Kupça 💵Qiymət 160000 azn Xidmət haqqı 1% təşkil edir
Zəng et
Bənzər elanlar