Bakı / Dərnəgül / Həyət evi - Villa
22.05.2026
Elan nömrəsi: 669105
tap.az Mülkiyyətçi
250.000 AZN 3.676 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı. Səbail Bayıl Dərnəgül m.
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(070) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
22.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 669105
Haqqında məlumat
Obyektin növü Həyət evi / Villa, Bağ evi
Tikili tipi Villa
Metro Dərnəgül
Sahə 68 m2
Otaq sayı 2 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
???? Alicidan – Makler pulu alınmır! ✅ ???? Satılır 2 otaqlı yeni tikili – 68 m² ???? 7-ci mikrorayon, Dərnəgül və Azadlıq metrosu yaxınlığı ???? 250.000 AZN ???? 9 / 17 mərtəbə ???? Çıxarış var ???? İpotekaya yararlıdır ✨ Qanuni 2 otaqlı, təmirli və yaşayış üçün tam hazır mənzil satışdadır. İşıqlı otaqlar və rahat planlaşdırma ilə komfortlu yaşayış imkanı yaradır. ???? Metroya piyada 5–6 dəqiqə məsafə ???? Yaxınlıqda: ???? Məktəb və bağçalar ???? Parklar ???? Klinikalar ???? İdman zalları ???? Marketlər və iaşə obyektləri ???? 2, 3, 26, 88, 93 nömrəli avtobuslar yaxınlıqdan keçir. ???? Qaraj və parking imkanı mövcuddur. ???? Həm yaşayış, həm də yatırım üçün əlverişli variantdır. ???? Ətraflı məlumat üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz ????
Zəng et
Bənzər elanlar