Satılır 3 otaqlı yeni tikili 95 m², Həzi Aslanov m.
22.05.2026
Elan nömrəsi: 669064
bina.az Vasitəçi
239.000 AZN 2.516 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı. Xətai Həzi Aslanov Həzi Aslanov qəsəbəsi
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(012) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
22.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 669064
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Metro Həzi Aslanov
Sahə 95 m2
Mərtəbə 11 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 17 mərtəbə
Otaq sayı 3 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
🏢 Şərur MTK 📍 17 mərtəbəli binanın 11-ci mərtəbəsi 🛏 3 otaq 📐 106 kv (müqavilə) / 95 kv (kupça) ✨ Mənzil geniş və funksional planlaşdırmaya malikdir. ✨ Yaşayış üçün ideal, rahat və işıqlı evdir. ✨ Sənədlər qaydasındadır – kupça mövcuddur. 💰 Qiymət: 239 000 AZN 📞 Ətraflı məlumat və baxış üçün əlaqə saxlayın
Zəng et
Bənzər elanlar