Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı mənzil 116m², İnşaatçılar m.
22.05.2026
Elan nömrəsi: 669011
ev10.az Vasitəçi
250.000 AZN 2.155 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı.
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
22.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 669011
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Metro İnşaatçılar
Sahə 116 m2
Mərtəbə 14 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 17 mərtəbə
Otaq sayı 2 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
🚨🔥 TƏCİLİ SATILIR – QANUNİ 3 OTAQLI YENİ TİKİLİ! 🔥🚨 📍 Yasamal rayonu, Yeni Yasamal, Dadaş Bünyadzadə küçəsi 🏢 Yeni tikili bina 🏢 17 mərtəbəli binanın 14-cü mərtəbəsi 🏠 QANUNİ 3 OTAQLI MƏNZİL 📐 116 m² 💰 250.000 AZN ⸻ ✨ MƏNZİL HAQQINDA: 🛋️ Geniş və rahat planlamaya malik mənzil 🪟 İşıqlı və geniş otaqlar 🍽️ Böyük və funksional mətbəx 🚿 Sanitar qovşaq yaxşı vəziyyətdə 🌇 Yüksək mərtəbə olduğu üçün açıq görüntü 📑 KUPÇA VAR! ⸻ 📍 ƏLA YERLƏŞMƏ: ✔️ Market, məktəb və digər obyektlər ...
Bənzər elanlar