Elan
Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 55 m², Xalqlar Dostluğu m.
22.05.2026
+6 şəkil
Elan nömrəsi: 668988
bina.az
Vasitəçi
162.000 AZN
2.945 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Bakı. Nizami 8-ci kilometr Bəhruz Nuriyev küç.
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(055) *** ** **
(055) 553-55-56
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
22.05.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 668988
Sahə
55 m2
Mərtəbə
4 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
5 mərtəbə
Otaq sayı
2 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
Qanuni 2 otağ daş Leninqrad Xidmət haqqı - 1 %
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
150.000 AZN
Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 75 m², Bakıxanov q.
Bakı. Sabunçu
22.05.2026
bina.az
174.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı mənzil 116m², Sumqayıt
Sumqayıt. Sumqayıt
22.05.2026
ev10.az
260.000 AZN
Satılır 5 otaqlı köhnə tikili 130 m², Yeni Yasamal q.
Bakı. Yasamal
22.05.2026
bina.az
279.000 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 66 m², Şah İsmayıl Xətai m.
Bakı. Xətai
22.05.2026
bina.az
58.000 AZN
Bakı / Yeni tikili
Bakı. Səbail
22.05.2026
lalafo.az
880.000 AZN
Satılır 4 otaqlı yeni tikili 146 m², Ağ şəhər q.
Bakı. Xətai
22.05.2026
bina.az
389.000 AZN
Satılır 4 otaqlı yeni tikili 141 m², 20 Yanvar m.
Bakı. Yasamal
22.05.2026
bina.az
610.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 128 m², Şah İsmayıl Xətai m.
Bakı. Xətai
22.05.2026
bina.az
152.000 AZN
Satılır, Köhnə tikili binada 2 otaqlı mənzil 55m², M.Əcəmi m.