Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 45 m², Yeni Yasamal q.
21.05.2026
Elan nömrəsi: 668829
bina.az Vasitəçi
128.000 AZN 2.844 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı. Yasamal Yeni Yasamal Məhəmməd Xiyabani küçəsi
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(012) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
21.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 668829
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Köhnə tikili
Sahə 45 m2
Mərtəbə 3 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 9 mərtəbə
Otaq sayı 2 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
Təcili Satılır! 📍Ünvan : Yeni Yasamal mərkəzi Poçtun Arxasında ▪️Növ : Köhnə Tikili ▪️Mərtəbə : 9/3 ▪️Otaq : 2 otaq (düzəlmə) ▪️Sahə : 45 m² ▪️Təmir : Təmirli ▪️Sənəd : Kupça (Çıxarış) Qiymət : 128.000 Azn 💥 Qeyd: Ancaq nəğd Satılır, istilik sistemi kombidir, Skvaznoy mənzildir, 1 Otaqdan 2 otağa ideal şəkildə düzəlib, qaz işıq su daimidir, Sənədlər qaydasındadır, ətraflı məlumat üçün zəng edin. Ofis Xidmət Haqqı 1% təşkil edir.
Zəng et
Bənzər elanlar