Yaşıl dərə
21.05.2026
Elan nömrəsi: 668245
yeniemlak.az Vasitəçi
72.000 AZN 800 AZN/m2 Satılır
Təmirsiz
Sumqayıt.
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(050) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
21.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 668245
Haqqında məlumat
Obyektin növü Həyət evi / Villa, Bağ evi
Sahə 90 m2
Torpaq sahəsi 2 sot
Binanın mərtəbə sayı 1 mərtəbə
Otaq sayı 3 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
Sumqayıt şəhəri Yaşıl dərə 3 cü məhəllə. 39 nömrəli marşrutdan 50 metr aralı. Su. Qaz. İşıq. Kanalizasiya. Internet var. Su ana liniyadan birbaşa çəkilib. Ümumi 4 sot. Özəl torpaq. Fərdi yaşayış təyinatlı. 3 ot 10+9 a. Fundament. Ikiqat daş. Ham/tual ayrı, kafel. Otaqlar Səliqəli. Mətbəx mebeli.. 2 sotda 72000 azn. 4 sotda 90000. Sənəddə 4 sotdu. Amma 5 sota yaxındır. Alıcı tərəfindən Xidmət haqqı 2 faizdi. Ətraflı məlumat üçün əlaqə saxliya bilərsiniz.
Zəng et
Bənzər elanlar