Bakı a m şərifzadə küç
21.05.2026
Elan nömrəsi: 668244
yeniemlak.az Vasitəçi
148.000 AZN 2.277 AZN/m2 Satılır
Təmirsiz
Bakı. Yasamal
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(070) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
21.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 668244
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Sahə 65 m2
Mərtəbə 17 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 14 mərtəbə
Otaq sayı 2 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
Yasamal rayonu – Kaktus restoranı və ATV Telekanalının yanı 1-2 otağa düzəlmə mənzil 65 kv.m 17 mərtəbəli binanın 14-cü mərtəbəsi Təmirli Əşyalı satılır Yaşamaq və yatırım üçün ideal seçim Qiymət: 148.000 AZN Real alıcıya endirim olunacaq Ofis xidməti: 1% Ətraflı məlumat və baxış üçün əlaqə saxlayın!
Zəng et
Bənzər elanlar