Mətbuat pr
21.05.2026
Elan nömrəsi: 668243
yeniemlak.az Vasitəçi
535.000 AZN 2.426 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı. Yasamal
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(070) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
21.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 668243
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Metro Elmlər Akademiyası
Sahə 220.5 m2
Mərtəbə 15 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 13 mərtəbə
Otaq sayı 5 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
TƏCİLİ SATILIR — MÖHTƏŞƏM DƏNİZ PANORAMALI EKSKLÜZİV MƏNZİL | İPOTEKAYA YARARLI Mətbuat prospektində yerləşən butik tipli prestijli yaşayış binasında xüsusi dizaynla təmir olunmuş premium mənzil satışdadır. 220 m² Qanuni 5 otaq Möhtəşəm dəniz və şəhər panoraması Bahalı və yüksək keyfiyyətli materiallarla təmir Eksklüziv interyer dizayn Qismən əşyalı satış Bütün tikili mebellər qalır Mənzilin üstünlükləri: Prestijli və sakit ərazi Keyfiyyətli tikinti və səliqəli həyət Yeraltı parking və şəxsi qaraj 24/7 mühafizə və videomüşahidə sistemi Geniş, işıqlı və funksional planlama Ətrafında marketlər, restoranlar, iaşə obyektləri, məktəb və uşaq meydançası yerləşir. Mənzil boşdur və dərhal təhvil verilə bilər. Sənədlər tam qaydasındadır. İpotekaya tam yararlıdır. Qiymət: Mənzil — 535 000 AZN Qaraj — 20 000 AZN Ümumi satış qiyməti — 555 000 AZN Ətraflı məlumat və baxış üçün əlaqə saxlayın.
Zəng et
Bənzər elanlar