Bakı şəhəri xətai rayonu köhnə günəşli qəsəbəsi
21.05.2026
Elan nömrəsi: 668196
yeniemlak.az Vasitəçi
190.000 AZN 792 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı. Xətai Köhnə Günəşli
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(077) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
21.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 668196
Haqqında məlumat
Obyektin növü Həyət evi / Villa, Bağ evi
Sahə 240 m2
Torpaq sahəsi 3.5 sot
Binanın mərtəbə sayı 2 mərtəbə
Otaq sayı 7 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
Bakı şəhəri Xətai rayonu Köhnə Günəşli qəsəbəsində həyət evi satılır. Ev 3.5 sot torpaq sahəsində tikilib. Ümumi sahəsi 240 m² -dır. Geniş həyətyanı sahəsi və bağı mövcuddur. Evin sağlam təməli və gir yaşa təmiri var. Alan şəxs öz zövqünə uyğun təmir edə bilər. Ev 2 mərtəbədən və 7 otaqdan ibarətdir. 1-ci mərtəbədə 1 zal, 2 yataq otağı, mətbəx və hamam-sanuzel hissəsi, 2-ci mərtəbədə də eyni qayda ilə 1 zal, 3 yataq otağı, mətbəx və hamam-sanuzel hissəsi mövcuddur. İstəyə görə əşyalı və əşyasız satıla bilər. Həyətində yay mətbəxi də var. Qiyməti 190000 Azn-dir, real alıcıya müəyyən endirim də edilə bilər. Qeyd. Mənzilə baxış keçirmək və əlavə məlumat almaq üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz. Şirkət komissiyası 1% təşkil edir.
Zəng et
Bənzər elanlar