Satılır 3 otaqlı 75 m2 yeni tikili Əhmədli m.
21.05.2026
Elan nömrəsi: 667535
emlak.az Vasitəçi
163.000 AZN 2.173 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı.
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(010) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
21.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 667535
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Sahə 75 m2
Mərtəbə 7 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 20 mərtəbə
Otaq sayı 3 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
MÖHTƏŞƏM TƏKLİF!!! FÜRSƏTİ QAÇIRMAYIN!!! KUPÇALI!!! Xətai Rayonu,Əhmədli Metrostansiyasına Təxmini 10 Dəqiqəlik Məsafədə, Lütfi Zadə küçəsində, Şərur MTK-ya məxsus hazır binada, Ümumi sahəsi 68 kv/m (Sənəddə 75 kv/m), 3 Otaqlı Tam Təmirli mənzil SATIŞDADIR! Mənzil 20 Mərtəbəli binanın 7-ci Mərtəbəsində yerləşir. Mənzildəki paltaryuyan, soyuducu, kondisioner və televizor götürüləcək, digər əşyalar qalacaq.Binada Qaz,Su,İşıq,Lift daimidir. Yatırım üçün və ya Kirayə vermək üçün yaxşı təklifdir. Əla İnfrastruktur, yaşayış üçün əlverişli ərazidir. Əlavə Məlumat üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz. QİYMƏT: 163 000 AZN OFİSİN XİDMƏT HAQQI : 1% TƏŞKİL EDİR.
Zəng et
Bənzər elanlar