Əsəd əhmədov küçəsi
21.05.2026
+8 şəkil
Elan nömrəsi: 667348
yeniemlak.az
Vasitəçi
140.000 AZN
2.414 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Bakı. Yasamal Yeni Yasamal
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(050) *** ** **
050-209-37-45
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
21.05.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 667348
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Bina evi mənzil
Tikili tipi
Yeni tikili
Sahə
58 m2
Mərtəbə
16 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
3 mərtəbə
Otaq sayı
2 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
- Əsəd Əhmədov küçəsi, Yeni Yasamal (İnşaatçılar metrosuna 12-13 dəq piyada) - Qiymət : 140 000 AZN - Bina növü: Yeni tikili - Mərtəbə: 3 / 16 - Sahə: 58 m² - Otaq sayı: 2 (1 otaqdan 2 otağa düzəlmə) - Çıxarış: yoxdur (sənəd müqavilədir) - Təmir: Var - Mənzil əşyalı satılır. - Qaz, su, işıq daimidir. - Bravo Supermarket yaxınlıqda, bina 16 mərtəbəli, tək blokludur. - Ofis xidmət haqqı: 1% - WhatsApp mövcuddur.
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
125.000 AZN
Bakı / Xətai / NZS / Köhnə tikili
Bakı. Səbail
21.05.2026
bina.az
(077) 433-32-10
250.000 AZN
Bakı / Nəsimi / Yeni tikili
Bakı. Səbail
21.05.2026
bina.az
(050) 445-79-49
210.000 AZN
Bakı / Yasamal / Yeni Yasamal qəs. / Yeni tikili
Bakı. Yasamal
21.05.2026
bina.az
%
(055) 600-03-47
150 AZN
Bakı / Binəqədi / 7-ci mikrorayon / Köhnə tikili
Bakı. Binəqədi
21.05.2026
bina.az
(055) 332-73-41
260.000 AZN
Abşeron / Səbail / Yeni tikili
Cəbrayıl. Cəbrayıl
21.05.2026
bina.az
%
(055) 416-42-02
450 AZN
Bakı / Suraxanı / Yeni Günəşli qəs. / Yeni tikili
Bakı. Suraxanı
21.05.2026
bina.az
(077) 360-59-93
450 AZN
Bakı / Yeni tikili
Bakı. Səbail
21.05.2026
emlak.az
%
(050) 876-42-34
185.000 AZN
Bakı / Xətai / Əhmədli / Köhnə tikili
Bakı. Səbail
21.05.2026
bina.az
(070) 268-58-22
350.000 AZN
3 otaqlı Yeni tikili
Bakı. Nərimanov
21.05.2026
binam.az
0703414335
700 AZN
Bakı / Nərimanov / Köhnə tikili
Bakı. Səbail
21.05.2026