Satılır / Köhnə tikili / Bakı, Sabunçu, Bakıxanov qəs.
21.05.2026
Elan nömrəsi: 667149
evv.az Vasitəçi
131.000 AZN 2.382 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı. Sabunçu Sabunçu YAVƏR ƏLİYEV KÜÇƏSİ
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(994) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
21.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 667149
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Köhnə tikili
Metro Neftçilər
Sahə 55 m2
Mərtəbə 5 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 5 mərtəbə
Otaq sayı 2 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
Bakıxanov qəsəbəsində , Bakıxanov Mall ın yanında , Stimul Hospitalın, Şərq şirniyyatın yanında 5 mərtəbəli köhnə tikili xruşovka layihəli binanın 5 ci mərtəbəsində 2 otaqlı təmirli, əşyalı mənzil satılır. Orta blokda yerləşir . Qaz,su,işıq fasiləsiz.İstilik sistemi mərkəzi. Qiymət 131 000 Azn. Xidmət haqqı 1 %
Zəng et
Bənzər elanlar