26 ci mehelle
21.05.2026
Elan nömrəsi: 667058
yeniemlak.az Vasitəçi
95.000 AZN 1.792 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Sumqayıt.
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(070) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
21.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 667058
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Köhnə tikili
Sahə 53 m2
Mərtəbə 4 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 1 mərtəbə
Otaq sayı 2 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
Sumqayıt şəhəri 26-cı kvartal. Stalin layihəsi daş bina. 4 mərtəbəli binanın 1-ci mərtəbəsi. 2 otaq 53 kvadrat metr. Tam təmirli mənzil. Kombi sistemi və isti döşəmə var. Hündür tavan geniş və rahat məkan yaradır. Qiymət 95000 AZN. Vasitəçi Rövşən. Ofis xidmət haqqı 1.5 faiz. Digər elanlarımıza yeniemlak.az/7544 səhifəsində baxa bilərsiniz.
Zəng et
Bənzər elanlar