Elan
Sumqayıt şəhər 4 mkr
21.05.2026
+11 şəkil
Elan nömrəsi: 666927
yeniemlak.az
Vasitəçi
76.000 AZN
1.617 AZN/m2
Satılır
Təmirsiz
Sumqayıt.
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(055) *** ** **
055-756-98-88
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
21.05.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 666927
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Bina evi mənzil
Tikili tipi
Köhnə tikili
Sahə
47 m2
Mərtəbə
5 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
3 mərtəbə
Otaq sayı
2 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
2 otaq 4 mkr 5/3 orta ev Sütunlu eyvan, Xruşov layihə, Kimyaçılar tərəf
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
104.000 AZN
Satılır / Yeni tikili / Abşeron, Masazır
Bakı. Abşeron
21.05.2026
evv.az
+994558706181
131.500 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 76 m², Xırdalan
Xırdalan
21.05.2026
bina.az
%
(070) 944-00-77
142.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 88 m², Xırdalan
Xırdalan
21.05.2026
bina.az
%
(070) 944-00-77
425.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı mənzil 156m², 8 Noyabr m.
Bakı
21.05.2026
ev10.az
295.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 4 otaqlı mənzil 140m², Xalqlar m.
Bakı
21.05.2026
ev10.az
%
297.500 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 84 m², Sea Breeze q.
Bakı. Sabunçu
21.05.2026
bina.az
(012) 526-94-94
+994125269494
86.000 AZN
Xırdalan / Yeni tikili
Xırdalan. Xırdalan
21.05.2026
bina.az
(010) 215-35-03
700 AZN
Bakı / Nəsimi / Kubinka / Köhnə tikili
Bakı. Səbail
21.05.2026
bina.az
(055) 512-52-32
150 AZN
Bakı / Nəsimi / Köhnə tikili
Bakı. Səbail
21.05.2026
bina.az
(051) 882-78-13
45.000 AZN
Abşeron / Hökməli / Yeni tikili
Bakı. Abşeron
21.05.2026
bina.az
(070) 927-20-01
355.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 103 m², 8-ci mikrorayon q.
Bakı. Binəqədi
21.05.2026
bina.az
%
(012) 526-94-94
+994125269494
188.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı mənzil 78m², İnşaatçılar m.
Bakı
21.05.2026
ev10.az
%
360.000 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 84 m², Sea Breeze q.