Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı mənzil 92m², Xətai r.
21.05.2026
Elan nömrəsi: 666634
ev10.az Vasitəçi
188.000 AZN 2.043 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı. Xətai
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
21.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 666634
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Sahə 92 m2
Mərtəbə 6 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 16 mərtəbə
Otaq sayı 3 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
Həzi Aslanov və Əhmədli metrolarına yaxın məsafədə 265 saylı məktəbin yanında əla təmirli 3 otaqlı mənzil satılır. Çıxarış var,qismən əşyalı satılır. Qaz var. 7/24 Mühafizə xidməti Qiymət-188000 azn Ətraflı məlumat üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz.
Bənzər elanlar