Bakı / Sabunçu / Bilgəh qəs. / Yeni tikili
20.05.2026
Elan nömrəsi: 666444
bina.az Mülkiyyətçi
5.000 AZN 86 AZN/m2 Kirayə
Təmirli
Bakı. Sabunçu Sabunçu Park Residance
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(050) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
20.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 666444
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Sahə 58 m2
Mərtəbə 3 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 4 mərtəbə
Otaq sayı 1 otaq
Kredit Kreditsiz
Сдается студия в Сибризе в самом лучшем семейном комплексе Парк Резидентс. 4 корпус, 3 этаж, 58 кв, вид на бассейн. Сдается на август, цена 5 тыс. Собственник. Просьба Агентства и маклера не беспокоить Seabreezdə ən yaxşı ailəvi komplekslərdən biri olan Park Residence-də studiya kirayə verilir. 4-cü korpus, 3-cü mərtəbə, 58 kv.m, hovuz mənzərəli. Avqust ayı üçün kirayə verilir, qiymət 5000. Mülkiyyətçi tərəfindən verilir. Agentlik və maklerlərdən narahat etməmələri xahiş olunur.
Zəng et
Bənzər elanlar