3 otaqlı Yeni tikili
20.05.2026
Elan nömrəsi: 666364
binam.az Vasitəçi
52.000 AZN 486 AZN/m2 Satılır
Bakı. Binəqədi Binəqədi West town
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(010) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
20.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 666364
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Metro Dərnəgül
Sahə 107 m2
Mərtəbə 4 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 16 mərtəbə
Otaq sayı 3 otaq
HAZIR 4% KİRAYƏ MƏNZİL!!. Binəqədi rayonu, Cəfər Xandan küçəsi, 7-ci mikrorayon, Dərnəgül metrosunun tam çıxışında inşa edilmiş West Town Yaşayış Kompleksində yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 4cü mərtəbəsində ümumi sahəsi 107 kvm olan QANUNİ 3 otaqlı mənzil satılır. İstilik sistemi kombidir. Kommunal xətlər daimidir. Bina bütün infrastrukturlara yaxın ərazidə yerləşir. Yeraltı və yerüstü parking sahəsi, 7/24 canlı və kamera mühafizə sistemi, uşaqlar üçün oyun ərazisi kompleksdə mövcuddur. İlkin ödəniş 52 000 AZN Aylıq ödəniş -1903azn Qalıq müdəti- 24 il Mənzil yenidir .Şəkil şərtidir Rəsmi maaş və ya Veön şərtdir... ÖTURMƏ 1 İL SONRA AKTİV OLACAQ Ofisin xidmət haqqı 2000 AZN təşkil edir.
Zəng et
Bənzər elanlar