Elan
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı mənzil 120m², Avtovağzal m.
20.05.2026
+20 şəkil
Elan nömrəsi: 666319
ev10.az
Vasitəçi
320.000 AZN
2.667 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Bakı.
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
20.05.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 666319
Sahə
120 m2
Mərtəbə
6 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
13 mərtəbə
Otaq sayı
3 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
9 mkr-da super təmirli və əşyalı mənzil satılır. Real alıcıya endirim olunacaq. Xidmət haqqı 1%
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
329.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 109 m², 28 May m.
Bakı. Nəsimi
20.05.2026
bina.az
%
(012) 526-94-94
+994125269494
828.000 AZN
Satılır 4 otaqlı yeni tikili 197 m², Ağ şəhər q.
Bakı. Xətai
20.05.2026
bina.az
(012) 526-94-94
+994125269494
190.000 AZN
Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 60 m², Nəriman Nərimanov m.
Bakı. Nərimanov
20.05.2026
bina.az
%
(012) 526-94-94
+994125269494
5.000 AZN
Bakı / Sabunçu / Bilgəh qəs. / Yeni tikili
Bakı. Sabunçu
20.05.2026
bina.az
(050) 328-46-00
178.500 AZN
Bakı / Suraxanı / Yeni Günəşli qəs. / Yeni tikili
Bakı. Suraxanı
20.05.2026
yeniemlak.az
(055) 200-66-81
500 AZN
Abşeron / Nizami / Köhnə tikili
Bakı. Abşeron
20.05.2026
bina.az
(077) 305-87-77
53.000 AZN
Bakı / Qaradağ / Qaradağ qəs. / Köhnə tikili
Bakı. Səbail
20.05.2026
bina.az
(055) 722-62-66
550 AZN
Bakı / Xəzər / Buzovna / Köhnə tikili
Bakı. Səbail
20.05.2026