Elan
Hesen eliyev kuc 57
20.05.2026
+12 şəkil
Elan nömrəsi: 666064
yeniemlak.az
Vasitəçi
320.000 AZN
2.370 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Bakı. Nərimanov
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(077) *** ** **
077-510-09-40
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
20.05.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 666064
Sahə
135 m2
Mərtəbə
17 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
3 mərtəbə
Otaq sayı
3 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
Tibb Universtetinin yaxinliginda Yeni Tikilide 3 otaq 17/3 sahesi 138 kv.m.olan yaxsi temirli menzil satilir.Menzilin Yaxsi Proyekti var.Binanin heyeti ve Parkingi var.Butun infrastrukturlar yaxinliqda yerlesir.Menzilin Senedi Cixarisdir.Menzilin Qiymeti 320000 manat.
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
169.000 AZN
Satılır 4 otaqlı köhnə tikili 110 m², İnşaatçılar m.
Bakı. Yasamal
20.05.2026
bina.az
%
(012) 526-94-94
+994125269494
105.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı mənzil 55m², Xırdalan
Xırdalan. Xırdalan
20.05.2026
ev10.az
%
235.000 AZN
Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 90 m², Azadlıq Prospekti m.
Bakı. Binəqədi
20.05.2026
bina.az
%
(077) 710-16-16
170.000 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 60 m², Nərimanov r.
Bakı. Nərimanov
20.05.2026
bina.az
%
(010) 252-49-32
160.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı mənzil 80m², Elmlər m.
Bakı
20.05.2026
ev10.az
180.000 AZN
Bakı / Yasamal / Yasamal qəs. / Yeni tikili
Bakı. Yasamal
20.05.2026
www.evv.az
%
(050) 821-24-80
320.000 AZN
Satılır 4 otaqlı yeni tikili 135 mВІ, Memar Əcəmi m.
Bakı
20.05.2026
bina.az
(070) 222-56-73
180.000 AZN
Bakı / Suraxanı / Zığ qəs. / Yeni tikili
Bakı. Suraxanı
20.05.2026
bina.az
(051) 708-64-98
242.000 AZN
Bakı / Yasamal / Yeni Yasamal qəs. / Yeni tikili
Bakı. Yasamal
20.05.2026
bina.az
%
(055) 727-62-17
280.000 AZN
Bakı / Xətai / Yeni tikili
Bakı. Səbail
20.05.2026