Satılır 4 otaqlı yeni tikili 123 m², Bayıl q.
20.05.2026
Elan nömrəsi: 665066
bina.az Vasitəçi
270.000 AZN 2.195 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı. Səbail Bayıl Xanlar küçəsi
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(055) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
20.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 665066
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Sahə 123 m2
Mərtəbə 7 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 16 mərtəbə
Otaq sayı 4 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
🏡 Satılır – KRİSTAL TOWERS YAŞAYIŞ Kompleksində mənzil satılır! 📍 Ünvan: Səbail rayonu , Bayıl q. XANLAR küçəsi 🏢 Mərtəbə: 16 mərtəbəli binanın 7-ci mərtəbəsi 📐 Sahə:124 kv.m 🛏 Otaq sayı: 4 otaqlıdır 🌊 Üstünlüklər: +Sənədi çıxarışdır, İPOTEKAYA yararlıdır +Ən prestijli küçələrdən birində yerləşir +Şəhər mərkəzinə və bulvara 5 dəqiqəlik məsafədə +Böyük rahat həyəti var, parkinq imkanları genişdir +Bina keyfiyyətlə inşa edilmişdir +Mənzil tam təmirlidir +Binanın altında marketlər, ictimai iaşə obyektləri, idman zalları və digər zəruri xidmətlər vardır 💰 Qiymət: 270000 azn 📞 Əlavə məlumat və ya yerində baxmaq üçün əlaqə saxlayın
Zəng et
Bənzər elanlar