General sixlinski kucesi
20.05.2026
+8 şəkil
Elan nömrəsi: 664945
yeniemlak.az
Vasitəçi
210.000 AZN
2.283 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Bakı. Xətai
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(070) *** ** **
070-836-27-27
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
20.05.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 664945
Sahə
92 m2
Mərtəbə
17 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
13 mərtəbə
Otaq sayı
3 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
Hezi Aslanov metrosuna yaxin General Sixlinski kucesinde Afrodita Restaranin yaxinliginda Yeni tikili binada 2otagdan 3otaga duzelme tam Temirli Tam esyali Kupcali Ipotekaya yararli olan menzil Satilir.Menzil Esyasiz 205000azn Satila biler.Qiymet sondu.Ofis haqqi 1%teskil edir
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
239.000 AZN
Bakı / Nərimanov / Köhnə tikili
Bakı. Səbail
20.05.2026
www.evv.az
%
(099) 451-15-15
380.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 136 m², Nəriman Nərimanov m.
Bakı. Nərimanov
20.05.2026
bina.az
%
(077) 323-88-56
1.100 AZN
Bakı / Nəsimi / Yeni tikili
Bakı. Səbail
20.05.2026
bina.az
(010) 717-18-17
175.000 AZN
Bakı / Yasamal / Yeni tikili
Bakı. Yasamal
20.05.2026
tikili.az
%
(055) 561-53-58
98.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 69 m², Saray q.
Bakı. Abşeron
20.05.2026
bina.az
%
(055) 518-67-61
165.000 AZN
Bakı / Yasamal / Yasamal qəs. / Yeni tikili
Bakı. Yasamal
20.05.2026
bina.az
(050) 702-99-00
392.400 AZN
Bakı / Nərimanov / Yeni tikili
Bakı. Səbail
20.05.2026
bina.az
(050) 300-38-68
400 AZN
Bakı / Nərimanov / Yeni tikili
Bakı. Səbail
20.05.2026
bina.az
(051) 885-56-61
52.000 AZN
Bakı / Binəqədi / 7-ci mikrorayon / Yeni tikili
Bakı. Binəqədi
20.05.2026
www.evv.az
%
(010) 234-44-77
60.000 AZN
Sumqayıt / Sumqayıt şəh. / Yeni tikili
Sumqayıt. Sumqayıt
20.05.2026
yeniemlak.az
%
(050) 846-98-07
350 AZN
Abşeron / Masazır / Yeni tikili