Elan
Azadliq pr 28 mall
20.05.2026
+3 şəkil
Elan nömrəsi: 664874
yeniemlak.az
Vasitəçi
239.000 AZN
3.274 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Bakı. Nəsimi
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(055) *** ** **
055-683-03-73
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
20.05.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 664874
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Bina evi mənzil
Tikili tipi
Yeni tikili
Metro
28 May
Sahə
73 m2
Mərtəbə
17 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
13 mərtəbə
Otaq sayı
2 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
TECİLİ 28 Mollun duz yaninda Yeni Tikili binada 2 otaq ( Studiya metbexnen Ayirmaq olar ) Menzil satişa cixdi Menzilde laqa Dikt vurulub. İsti pol yuksek seviyyede cekilib Kafel metlax vurulub Divarlar uzluk vurulub. Aboya hazirdi Patalokda fiqur yıqılıb Elektrık xetlere internet xetleri damafon xetti yuksek seviyyede cekilib Menzilin eyvanindan deniz gorsenir Etrafli melumat ucun elaqe saxlayin
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
182.000 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 91 m², Azadlıq Prospekti m.
Bakı. Binəqədi
20.05.2026
bina.az
(050) 668-85-99
178.000 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 62 m², Həzi Aslanov m.
Bakı. Xətai
20.05.2026
bina.az
%
(070) 587-15-15
328.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 105 m², Həzi Aslanov m.
Bakı. Xətai
20.05.2026
bina.az
%
(077) 228-15-15
205.000 AZN
Satılır / Yeni tikili / Bakı, Yasamal, Yasamal qəs.
Bakı. Yasamal
20.05.2026
evv.az
+994994511515
42.000 AZN
Satılır / Yeni tikili / Bakı, Binəqədi, 7-ci mikrorayon
Bakı. Binəqədi
20.05.2026
evv.az
%
+994102656727
89.000 AZN
Satılır / Yeni tikili / Xırdalan
Xırdalan
20.05.2026
evv.az
%
+994512774377
270.000 AZN
Satılır 4 otaqlı yeni tikili 123 m², Bayıl q.
Bakı. Səbail
20.05.2026
bina.az
%
(055) 365-64-64
420 AZN
Sumqayıt / Köhnə tikili
Sumqayıt. Sumqayıt
20.05.2026
bina.az
(055) 481-83-80
273.000 AZN
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 76 m², Azadlıq Prospekti m.
Bakı. Nəsimi