Satılır 3 otaqlı 113 m2 yeni tikili Binəqədi r.
20.05.2026
Elan nömrəsi: 664821
emlak.az Vasitəçi
67.500 AZN 597 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı.
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(010) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
20.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 664821
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Sahə 113 m2
Mərtəbə 16 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 17 mərtəbə
Otaq sayı 3 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
67500 İLKİN ÖDƏNİŞ!!! HAZIR İPOTEKADA!!! RƏSMİ GƏLİR VƏ YA VÖEN TƏLƏB OLUNUR! ÖTÜRMƏ 1 AY SONRA AKTİVDİR!!! Binəqədi rayonu, Greenville Residence 3 OTAQLI studio mənzil çıxarılır. 17 mərtəbəli binanın 16-cı mərtəbəsində yerləşir. Ümumi sahəsi 113 kv/m-dir. İşıq, Su, Qaz daimidir. İstilik sistemi kombidir. Mənzil 4 %-li satmaq öhdəliyi ilə olan kirayə mənzillər mexanizminə aiddir. 25 illik götürülüb. Təxminən 23 il 1 ayı qalıb. RƏSMİ GƏLİRİ OLAN ŞƏXSLƏR MƏNZİLİ ADINA KEÇİRƏ BİLƏR!!! İLKİN ÖDƏNİŞ:67500 AZN AYLIQ:1519 MÜDDƏT: 23 İl 1 AY XİDMƏT HAQQI: Evin ümumi nağd dəyərinin 1 %-i Elit Estate Group Şirkəti olaraq sizə şəhər daxili və şəhərdən kənar mənzillərin və obyektlərin alışı, satışı, kirayəsi, bağ evi və villaların satış və kirayəsi, ipoteka kreditləri barədə məlumatın ötürülməsi xidmətlərini sizə təqdim edirik!
Zəng et
Bənzər elanlar