Masazır
20.05.2026
Elan nömrəsi: 664615
yeniemlak.az Vasitəçi
73.000 AZN 1.217 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Masallı. Masallı
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(050) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
20.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 664615
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Sahə 60 m2
Mərtəbə 6 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 6 mərtəbə
Otaq sayı 2 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
Masazır qəsəbəsi Qurtuluş 93 yaşayış kompleksində Ümumi sahəsi 60 kv m olan 2 otaqlı təmirli mənzil satılır Mənzil 6 mərtəbəli binanın 6 cı mərtəbəsində yerləsir. Şəhərcikde Məkteb baxca, futbol meydancaları 24 saat mərkəzi istilik var.Binada su isg daimidir. Daxili kredit yoxdur Tam əşyalı Barter yoxdur Çıxarış var. Qiymət 73000 azn İLKİN.050 202 72 25
Zəng et
Bənzər elanlar