Satılır 2 otaqlı yeni tikili 68 m², Həzi Aslanov m.
20.05.2026
Elan nömrəsi: 664432
bina.az Vasitəçi
176.000 AZN 2.588 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı. Xətai Qədir Məmmədov küç.
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(055) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
20.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 664432
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Metro Həzi Aslanov
Sahə 68 m2
Mərtəbə 10 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 14 mərtəbə
Otaq sayı 2 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
Xətai rayonu, Əhmədli qəsəbəsi, Həzi Aslanov metrosunun yaxnlığında, 245 nömrəli məktəbin yanında, yeni tikili binanın 14/10-cu mərtəbəsində yerləşən, ümumi sahəsi 68 KV/M olan, təmirli 2 otaqlı (düzəlmə) mənzil satılır. Binanın ətrafında market məktəb və sair iaşə obyektləri var. Sənəd - çıxarış (kupça) QİYMƏT 176.000 azn
Zəng et
Bənzər elanlar