Satılır 2 otaqlı yeni tikili 103 m², 28 May m.
20.05.2026
Elan nömrəsi: 664266
bina.az Vasitəçi
329.000 AZN 3.194 AZN/m2 Satılır
Təmirsiz
Bakı. Nəsimi Azadlıq pr.
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(051) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
20.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 664266
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Metro 28 May
Sahə 103 m2
Mərtəbə 17 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 18 mərtəbə
Otaq sayı 2 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
KUPÇALI İPOTEKAYA YARARLI 🏢 | Dəniz Panoramalı – Azadlıq prospektinə baxış 📍 Yer: Azadlıq prospekti istiqaməti 🏢 Bina: Pilot Həyat Residence 🏗 Mərtəbə: 16 / 18 🔹 Ümumi sahə: 99 kv.m 🔹 Layihə: 2 otaq nəzərdə tutulub, rahatlıqla 3 otağa düzəltmək mümkündür 🔹 Vəziyyət: Podmayak 🌊 Dəniz panoraması 🏙 Azadlıq prospektinə birbaşa baxış ✨ Kompleksin üstünlükləri: • 2 mərtəbə yeraltı qaraj • Hikvision lift sistemi • Geniş və müasir layihə • Prestijli və rahat yaşayış kompleksi 💰 Qiymət: 330 000 AZN 📞 Ətraflı məlumat və baxış üçün əlaqə saxlayın.
Zəng et
Bənzər elanlar