Satılır 2 otaqlı yeni tikili 52 m², 28 May m.
20.05.2026
Elan nömrəsi: 664165
bina.az Vasitəçi
181.000 AZN 3.481 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı. Nəsimi Azadlıq prospekti
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(070) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
20.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 664165
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Metro 28 May
Sahə 52 m2
Mərtəbə 7 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 17 mərtəbə
Otaq sayı 2 otaq
Sənəd Digər
Kredit Kreditsiz
❗ ÇOX TƏCİLİ SATILIR ❗ 📍 Nəsimi rayonu, Azadlıq prospekti 🚇 28 May metrosu yaxınlığında 🏦 28 Mall yaxınlığı — yüksək dəyərli lokasiya 🌳 Qış parkı piyada məsafədə 🏠 2 otaqlı studio mənzil (qanuni 1 otaq) 📐 50 m² 🏢 17 mərtəbəli binanın 7-ci mərtəbəsi 🏔 Hündür tavan 🏡 Həyətdə: Yeraltı parkinq Qapalı həyət 24/7 mühafizə və kamera nəzarəti 📄 Sənəd: Müqavilə (yeni korpus, 3 blok üzrə çıxarış verilib) 💰 Qiymət: 180.000 AZN
Zəng et
Bənzər elanlar