Sumqayıt bulvarı kristal abşeron 3
20.05.2026
Elan nömrəsi: 664151
yeniemlak.az Vasitəçi
290.000 AZN 2.762 AZN/m2 Satılır
Təmirsiz
Sumqayıt. Sumqayıt
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(055) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
20.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 664151
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Sahə 105 m2
Mərtəbə 10 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 8 mərtəbə
Otaq sayı 3 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
Yeni Tikili (105 m²). Qiymət 290 000 azn. Bulvarda Kristal Abşeron 3 də 10/8 mərtəbəsində 3 otaqlı mənzil satılır. Tam təmirlidir, əşyalı şəkildə satılır. Dənizə panoraması var. Kupcalıdır. Qiymət 290 000 azn. Ofis ünvanımız : 6 mkr Bina 1, Heydər Əliyev parkına baxan bina. 13 saylı MKS (Jek) yanı.
Zəng et
Bənzər elanlar