Satılır 3 otaqlı yeni tikili 105 m², Xırdalan
20.05.2026
Elan nömrəsi: 664128
bina.az Vasitəçi
163.000 AZN 1.552 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı. H.Əliyev prospekti
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(055) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
20.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 664128
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Sahə 105 m2
Mərtəbə 10 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 12 mərtəbə
Otaq sayı 3 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
Xırdalan, mərkəz, H.Əliyev prospektin üstü, H.Əliyev parkına çox yaxın 12 mərtəbəli binanın 10-cu mərtəbəsində ümumi sahəsi 105 kv.metr olan qanuni 3 otaqlı, təmirli mənzil satışa çıxıb. Mənzil geniş və işıqlıdır, pencərələr prospektə baxır, təmirlidir, qaz, su, işıq daimidir, istilik sistemi kombidir, 2 sürətli lift, mühafizə, yeraltı dayanacaq mövcuddur. Binanın yeri idealdır, yanında prospekt, məktəblər, baxçalar, avtobus dayanacağı, park, bütün iaşə obyektləri mövcuddur. Əəsası ÇIXARIŞ var və ipotekaya yararlıdır. Qiymət-163000azn. Xidmət haqqı-1%.
Zəng et
Bənzər elanlar