Satılır 2 otaqlı yeni tikili 47 m², Koroğlu m.
20.05.2026
Elan nömrəsi: 663975
bina.az Vasitəçi
219.000 AZN 4.660 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı. Nərimanov Ziya Bünyadov prospekti
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(012) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
20.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 663975
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Metro Koroğlu
Sahə 47 m2
Mərtəbə 13 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 17 mərtəbə
Otaq sayı 2 otaq
Sənəd Digər
Kredit Kreditsiz
NƏRİMANOV rayonu, Ziya Bunyatov pr, yerləşən yeni binada ,2 otaqli mənzil satilir əla təmirli . 16/13- cü mərtəbəsindədir. Ümumi sahəsi 47 kv.m , Geniş mühafizəli həyət, inkişaf etmiş infrastruktura var. 2 səssiz sürətli lift. Yaxşı inkişaf etmiş infrastruktura – yaxınlıqda supermarket, orta məktəb, avtobus dayanacağı və s. LAKE CİTY 219000 AZN nəğd qiyməti. 170000 azn daxili kreditlə ancaq şəxsiyət vəsiqəsi ilə almaq mümkündür.
Zəng et
Bənzər elanlar