Elan
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı mənzil 146m², 20 Yanvar m.
20.05.2026
+19 şəkil
Elan nömrəsi: 663707
ev10.az
Vasitəçi
345.000 AZN
2.363 AZN/m2
Satılır
Təmirsiz
Bakı.
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
20.05.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 663707
Haqqında məlumat
Obyektin növü
Bina evi mənzil
Tikili tipi
Yeni tikili
Metro
20 Yanvar
Sahə
146 m2
Mərtəbə
15 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
16 mərtəbə
Otaq sayı
3 otaq
Sənəd
Digər
Yasamalda 2 sayli tibb kolecine yaxin,araz marketin ustu 16 mertebeli binanin 15-ci mertebesinde 146 kv 3 otaqli temirsiz menzil satilir.Binada su,qaz.isiq 24 saat fasilesiz verilir.Real musteriye endirim olacaq.Tezlikle cixaris verilecek.
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
415.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 148 mВІ, Şah İsmayıl Xətai m.
Bakı. Xətai
20.05.2026
bina.az
(050) 209-37-75
460.000 AZN
Satılır 4 otaqlı yeni tikili 120 m², Nəriman Nərimanov m.
Bakı. Nərimanov
20.05.2026
bina.az
(055) 305-06-09
(055) 592-53-55
175.000 AZN
Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 60 m², Yasamal r.
Bakı. Yasamal
20.05.2026
bina.az
%
(050) 209-36-23
247.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 110 m², Xətai r.
Bakı. Xətai
20.05.2026
bina.az
%
(050) 209-36-09
245.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 89 m², Həzi Aslanov m.
Bakı. Xətai
20.05.2026
bina.az
%
(070) 555-43-01
435.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 130 m², Nəriman Nərimanov m.
Bakı. Nərimanov
20.05.2026
bina.az
%
(050) 806-66-22
182.000 AZN
Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 80 m², Əhmədli m.