Elan
2 mkr
20.05.2026
Elan nömrəsi: 663608
yeniemlak.az
Vasitəçi
123.000 AZN
4.100 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Bakı. Nəsimi 2-ci mikrorayon
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(099) *** ** **
099-766-04-44
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
20.05.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 663608
Sahə
30 m2
Mərtəbə
5 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
2 mərtəbə
Otaq sayı
2 otaq
Sənəd
Çıxarışlı
Kredit
Kreditlə
2 mkr Fransiz layiheli 5 mertebeli binanin 2ci mertebesi.1 otaq 2e duzelib.menzil temirlidir.Sened kupca(Cixaris)Xais edirem real musteriler zeng vursunlar
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
250.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 125 m², İnşaatçılar m.
Bakı. Yasamal
20.05.2026
bina.az
%
(070) 811-33-41
293.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı mənzil 96m², Xətai m.
Bakı
20.05.2026
ev10.az
%
102.000 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 70 m², Xırdalan
Bakı
20.05.2026
bina.az
%
(051) 270-33-02
90.000 AZN
Satılır / Köhnə tikili / Bakı, Binəqədi, 7-ci mikrorayon
Bakı. Binəqədi
20.05.2026
evv.az
+994514127269
145.000 AZN
Satılır / Yeni tikili / Xırdalan
Xırdalan
20.05.2026
evv.az
%
+994558706181
185.000 AZN
Satılır / Yeni tikili / Bakı, Xətai, Əhmədli
Bakı
20.05.2026
evv.az
%
+994515999787
367.777 AZN
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 146 m², 8 Noyabr m.
Bakı. Nəsimi
20.05.2026
bina.az
%
(070) 255-11-14
200.000 AZN
Satılır / Köhnə tikili / Bakı, Xətai, NZS
Bakı
20.05.2026
evv.az
%
+994773790808
310.000 AZN
Satılır / Yeni tikili / Bakı, Binəqədi, 7-ci mikrorayon
Bakı. Binəqədi
20.05.2026
evv.az
%
+994702599978
185.000 AZN
Satılır / Yeni tikili / Bakı, Yasamal, Yasamal qəs.
Bakı. Yasamal
20.05.2026
evv.az
%
+994503119006
345.000 AZN
Satılır, Yeni tikili binada 3 otaqlı mənzil 146m², 20 Yanvar m.
Bakı
20.05.2026
ev10.az
116.000 AZN
Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 53 m², Xırdalan