Sumqayıt şəhəri 13 cü mikrorayon
19.05.2026
Elan nömrəsi: 662415
yeniemlak.az Vasitəçi
43.000 AZN 956 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Sumqayıt.
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(055) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
19.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 662415
Haqqında məlumat
Obyektin növü Obyekt
Sahə 45 m2
Torpaq sahəsi 0.45 sot
Mərtəbə 1 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 1 mərtəbə
Otaq sayı 3 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
Sumqayıt şəhəri, 13-cü mikrorayon, 45 kvadrat obyekt satılır. Kupçalı obyektdir. Qİymət 43000 AZN.
Zəng et
Bənzər elanlar