Sumqayıt şəhəri xəzər bağları bərpa xəstəxanasını keçəndən sonra al marketə yax
19.05.2026
Elan nömrəsi: 662413
yeniemlak.az Vasitəçi
52.000 AZN 444 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı. Xəzər
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(051) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
19.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 662413
Haqqında məlumat
Obyektin növü Həyət evi / Villa, Bağ evi
Sahə 117 m2
Torpaq sahəsi 1.5 sot
Binanın mərtəbə sayı 1 mərtəbə
Otaq sayı 3 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
Sumqayıt şəhəri, Xəzər bağları, Bərpa xəstəxanasını keçəndən sonra, Almarketə yaxın, 1.5 sotda, 3 otaqlı həyət evi satılır. Qiymət 52000 AZN.
Zəng et
Bənzər elanlar