Elan
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 60 m², Qara Qarayev m.
19.05.2026
+13 şəkil
Elan nömrəsi: 661778
bina.az
Vasitəçi
203.000 AZN
3.383 AZN/m2
Satılır
Təmirli
Bakı. Nizami 8-ci kilometr Kamil Balakişiyev küçəsi
Elanı analiz et
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(055) *** ** **
(055) 553-55-56
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
19.05.2026
Baxışların sayı: 0
Elan nömrəsi: 661778
Sahə
60 m2
Mərtəbə
9 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı
15 mərtəbə
Otaq sayı
2 otaq
Sənəd
Digər
Kredit
Kreditsiz
𝔹𝟙ℝ𝔹𝔸𝕊ℍ𝔸_ℝİ𝔼𝕃𝕋𝕆ℝ𝔻𝔸ℕ 𝕟ö𝕧𝕓ə𝕥𝕚 𝕓𝕚𝕣 ə𝕝𝕒 𝕥ə𝕜𝕝𝕚𝕗 💣𝐒 𝐀 𝐓 𝐈 𝐋 𝐈 𝐑💣 ══════╗◊╔══════ Ⓜ️ ℚ𝕒𝕣𝕒 ℚ𝕒𝕣𝕒𝕪𝕖𝕧 𝕞/𝕤 📍 ℕ𝕚𝕫𝕒𝕞𝕚 𝕣𝕒𝕪𝕠𝕟𝕦 ✅ 𝕂𝔸ℝ𝔸𝕐𝔼𝕍 ℂ𝕀𝕋𝕐 𝕄𝕋𝕂 ✅ Ə𝕃𝔸 𝕥ə𝕞𝕚𝕣𝕝𝕚 ( İ𝕤𝕥𝕚 𝕡𝕠𝕝𝕦 ) 🛠️ 𝔻ÜℤƏ𝕃𝕄Ə 𝟙/𝟚 𝕠𝕥𝕒𝕢 🔹️ 𝕄ə𝕟𝕫𝕚𝕝 𝕤𝕒𝕙ə𝕤𝕚 𝟞𝟘 𝕞𝟚 🔹️ 𝕄ə𝕣𝕥ə𝕓ə 𝟙𝟝/𝟡 📚 𝕊ə𝕟ə𝕕: 𝕄ü𝕢𝕒𝕧𝕚𝕝ə 🔹️ Ə𝕥𝕣𝕒𝕗𝕝ı 𝕞ə𝕝𝕦𝕞𝕒𝕥 üçü𝕟 𝕫ə𝕟𝕢 💰 ℚ𝕚𝕪𝕞ə𝕥: 𝟚𝟘𝟛.𝟘𝟘𝟘 𝔸ℤℕ ══════╗◊╔══════ 🔹️ 𝕏𝕚𝕕𝕞ə𝕥 ℍ𝕒𝕢𝕢ı ✅ 𝐒𝐚𝐭ı𝐜ı - 𝐌ə𝐧𝐳𝐢𝐥𝐢𝐧 𝐬𝐚𝐭ış 𝐦ə𝐛𝐥əğ𝐢𝐧𝐢𝐧 𝟏 % ✅ 𝐀𝐥ı𝐜ı - 𝐌ə𝐧𝐳𝐢𝐥𝐢𝐧 𝐚𝐥ış 𝐦ə𝐛𝐥əğ𝐢𝐧𝐢𝐧 𝟏 % ══════╗◊╔══════
Zəng et
Bənzər elanlar
Öncə yenilər
Əvvəl köhnələr
Ən çox baxılan
150 AZN
Qəbələ / Yeni tikili
Qəbələ. Qəbələ
19.05.2026
bina.az
(070) 241-41-36
700 AZN
Bakı / Xətai / Yeni tikili
Bakı. Səbail
19.05.2026
yeniemlak.az
(051) 563-01-84
750 AZN
Bakı / Yasamal / Yasamal qəs. / Köhnə tikili
Bakı. Yasamal
19.05.2026
bina.az
(050) 228-47-48
337.000 AZN
Bakı / Səbail / Badamdar qəs. / Yeni tikili
Bakı. Səbail
19.05.2026
bina.az
(050) 361-75-76
350 AZN
Abşeron / Masazır / Yeni tikili
Bakı. Abşeron
19.05.2026
bina.az
(055) 900-78-90