Satılır 3 otaqlı yeni tikili 100 m², Nərimanov r.
19.05.2026
Elan nömrəsi: 661164
bina.az Vasitəçi
399.000 AZN 3.990 AZN/m2 Satılır
Təmirli
Bakı. Nərimanov Nəsibbəy Yusifbəyli küç.
Aktiv paket ilə bu elan üçün AI analiz əldə edə bilərsiniz.
Nömrəni göstər
(050) *** ** **
Mənbə elana keç
Elanın tarixi
19.05.2026
Baxışların sayı: 0 Elan nömrəsi: 661164
Haqqında məlumat
Obyektin növü Bina evi mənzil
Tikili tipi Yeni tikili
Sahə 100 m2
Mərtəbə 15 mərtəbə
Binanın mərtəbə sayı 20 mərtəbə
Otaq sayı 3 otaq
Sənəd Çıxarışlı
Kredit Kreditlə
!!! TƏCİLİ SATILIR !!! Mənzil TİBB UNİ yanında və 1 SAYILI ASAN XİDMƏTİN ARXASINDA yerləşən yeni tikili binada yerləşir - 3 otaq - 100kv - 15/20 - Qiymət 399000Azn Binada kupca var !!! Mənzil əla təmirli və tam əşyalıdır YEL CƏKƏN MƏNZİLDİR zal mətbəx və 2 yataq otaqı yeni təmirli cox az yaşayış olunub Yerləşdiyi ərazi olaraq cox əlverişli yerdə yerləşir ətrafında marketlər məktəblər müxtəlif iaşə obyektləri mövcutdur Əlavə məlumat ücün zəng edin və ya yazın Xidmət haqqı 1%
Zəng et
Bənzər elanlar